S TROJKOU V ŽÍLE NA PÁNSKÉM STRIPTÝZU

…nedávno jsem v InstaStories přidávala video s krabicí ve které byly věci z mého „mládí.“

A já si vybavila ty mé životní záseky na které jsem byla schopná si vzpomenout :D.

A jeden z takových nezapomenutelných záseků byl večer, kdy jsem šla s kamarádkama na pánský striptýz. Ehm.


Rok 2012.

Přípravy jsem vzala zodpovědně. Kvůli té velké slávě jsem prohrabala celou skříň. Výsledkem úspěšného hledání byly černé sexy minišaty. Takové ty, jak vám jde vidět do kuchyně né AŽ když vylízáte z auta, ale UŽ při obyčejné chůzi. Prostě, šaty přesně na tuto událost. Že jo ?!!

Mé tělo bylo tehdy o 15kg těžší než teď, zavodněné spolu s celulitidou, která si to lemovala až na čelo a….a tak dále….. i přesto jsem se do těch černých minišatiček narvala a ty doladila lodičkama s asi 50ti centimetrovým podpatkem. Vidět mě máma, tak jí trefí.

Byla jsem po rozchodu, takže můj look zhrzené zoufalé dívky levou zadní konkuroval místním brněnským kočičkám živících se podél chodníku.

Příjezd na místo konání. Před vstupem.

Už před startem té velkolepé pínisové šou jsme vypily všechen alkohol, který jsme měly koupený – ( ano, jako správné socky jsme měly koupenou láhev, abychom neutratily dardu za panáky během vystoupení).

Show začala.

Jak bylo mým tehdejším zvykem, vožrala jsem se tak, že první půlku show – místo toho abych obdivovala taneční výkony hlavních aktérů a jejich ztopořené penisy – jsem byla plně zaměstnaná hledáním dalšího alkoholu, který jsem vždy úspěšně našla. Ten pocit vítězství….nepopsatelné.

Druhou půlku show jsem se nudila, tak mě nenapadlo nic lepšího než řvát na striptéry. Konkrétně na jednoho jsem řvala, hned v první v řadě, ať si dává bacha na toho jeho šulina, “ ať mi s tím jeho čurákem…………………..ať mi s ním nenatáhne přes držku.“ Řvala jsem to na něj pořád dokola asi 5 minut ( možná to bylo déle), takže „mimimálně“ jednou mě slyšel. Pak mě to přestalo bavit.

Mezi řvaním a sháněním dalšího alkoholu bylo mou doprovodnou činností házení solidních podlahových selfíček….chudáci kluci…většina pozornosti padala na mou rovnováhu ztrácející osobu. Nedivím se, já vidět takhle nalitou buchtu, taky si „zaslouží“ mou pozornost a pár nechutných připomínek.

Po show jsme šly do brněnských ulic, ale zde mi mozek hlásí „empty space“ 😀


Tipuju, že jsem takhle nějak podobně ( a šťastně) vypadala..??.( viz. foto pinterest)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..