BYCLAIRE STORIES/ MŮJ/NÁŠ DEN „VE VIDEÍCH“

Moc se mi líbí InstaStories a stories na Messengeru. Pro ty, kteří nevědí o co se jedná: na svůj IG profil si můžete náhrát neomezený počet minutových videí. Video se automaticky po 24hodinách smaže. Líbí se mi na tom hlavně to, že lidi „poznáte trošku blíž“, jak žijí a nakouknete do jejich „soukromí“.


Já využila YT  abych Vám přiblížila můj/náš běžný den ( jen ty světlé a příjemné chvilky……ty ostatní plné řevu Adámka, neposlouchající Rondy, mé špatné nálady z nevyspání…atd…ani nenatáčím :D). Videa jsou z různých dnů, ale rutina je teď každý den stejná.


RÁNO:Adámek je plně kojený, takže se budí co 2/3/4 hod. K ránu kolem 4,5,6 a pak v 8,9 h má své pištící půlhodinky. Je to prdel poslouchat, co už tak malý vypustí z té pusy v doprovodu kvalitních po sobě jdoucích prdů ..??

DOPOLEDNE: nasnídám se, umyju se a hurá na úklid + vaření oběda, to většinou Adámek vytuhne. Pokud neupadne do kóma, tak mě sekýruje u vaření a Ronda luxuje zbytky, co mi padají z linky…

PO OBĚDE: hrajeme si a pak hurá na procházku.

ODPOLEDNE: pokud Adámek nemá řvací náladu, tak si hraje sám pod hrazdičkou a já uklízím kuchyň po obědovém vaření. Jednou týdně chodíme na plavání.

K VEČERU: pokud Adámek spinká, jsem na mobilu, chystám si střihy na večer, chystám večeři nebo (klasika) uklízím 😀

VEČER: koupačka, kojení a šup do postele. Já jdu šít nebo koukat na telku, jelikož nám přes den hraje jen rádio. V pátky nebo soboty mám „prasácký večer“, jelikož mi skončila eliminační dieta…tak to taky tak vypadá ??

Takže….tak 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..