ZAČÍNÁM ŠÍT…<3

….má odpověď na otázku, jestli jsem někdy šila je: ano oblečení pro Bárbíny, a to v rukách s jehlou a nití. Vyzkoušela jsem si i šití na starém šlapacím Singeru, ale šlapání mě vytáčelo, tak jsem se vrátila k jehle. To zní, jak ze života odsloužilé šlapky 😀 

Abyste byli/y v obraze….Před 3 mi týdny mi manžel koupil šicí stroj k narozeninám ( vůůůbec je nemám, až v květnu 😀 ) a mé srdce zaplesalo. ( Ještě jednou děkuju, miláčku).


Začala jsem tedy hledat látky. Nooo, sehnat kvalitní látku s vkusným vzorem, to byl oříšek, ale několika-hodinové hledání látek, z toho mého minima volného času bez Adámka, se vyplatilo…a je to mé malé velké know-how.


První šití byly tepláčky nasraváčky a čepice. Střih jsem si vyrobila sama obkreslením tepláčků a čepice, které jsem měla doma na Adámka.

Další kousek byla čepice a bryndák. K tomu jsem došila ještě tričko, bohužel se absolutně nepovedl límec a dala jsem vzhůru nohama vzor 😀 Debil 😀

Další na řadě bylo tričko s variabilním límcem – které bylo perfektní do té doby než jsem druhý rukáv přišila naruby 😀

Zkusila jsem znova tepláčky, ale s vylepšeným střihem a gumou v pase. Tepláky se povedly tak, že se daly hned nosit 🙂 A taky, že v nich Adámek byl…….5 minut než je označkoval skrz plenu.

Jako poslední jsem šila set čepice a šála. (Chystám se na fotonávod „od začátečníka pro začátečníka.“)

Další týdny, měsíce mám v plánu dupačky a mikinu na zip, nějaké kousky na mě a manžela, ale to už jsem si zakoupila střihy a vypůjčila si Burdy se střihy od Evči (za půjčení moc děkuju).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..