HYDRATAČNÍ PLEŤOVÁ VODA VE SPEJI

Blíží se nám teplé letní dny a večery, takže je potřeba dodržovat pitný režim. A jak hydratujete během dne Vaši pleť? Mou první hydratační pleťovou vodou ve spreji byla voda od Vichy. Tu jsem používala pár let. Vlastně většinu přípravků jsem používala od Vichy, ale postupem času jsem přišla na to, že se dá sehnat kvalitnější přírodní kosmetika za polovinu ceny. Takže jsem hledala až jsem našla.

1) NU SKIN NaPCA: tato voda je lehká, bez parfemace a velmi příjemná. Bližší info ZDE. Voda se dá použít na vlasy, pleť i tělo.

2) EAU ROMA WATER – Lush: tuhle vodu jsem si koupila v Praze v krásném obchůdku Lush. Zakoupila jsem si ji na základě kladných recenzí blogerek a příjemného složení. V obchodě jsem si mohla vodu vyzkoušet a počuchat. První přivonění bylo velmi příjemné, takže nebylo o čem rozhodovat. Jak hydratuje atd. se stejně dozvím až po pár aplikacích. První tři aplikace na pleť byly příjemné, ale každá další várka téhle ´´voňavé hydratace´´ mi leze krkem. Aroma levandule je opravdu silné. Takže, když aplikuju nyní, prostě dýchám dvě minuty jen pusou a co nejvíc chodím, ať voda co nejdřív zaschne :D. Voda osvěží a splní svůj účel. Nelepí, mírně stáhne póry. Bližší info ZDE.

3) BYLINNÁ OSVĚŽUJÍCÍ A HYDRATAČNÍ VODA – Havlíkova Apotéka: Další z přírodních zázraků. A další voňavá bomba. U této vody převažuje vůně medu, levandule a pačuli. První pocit z přivonění je takový dezinfekční, což není na škodu, ale po čase se opakuje ta stejná situace. Vůně začne být nepříjemná až otravná. Info ZDE.

Abych to shrnula. Všechny vody ve spreji se dají aplikovat přes make-up. Pokud bych měla volit jen jednu z těchto tří, vyberu rozhodně vodu bez parfemace, čili tu první – NU SKIN. Už vzhledem k tomu, že v létě tuto vodičku aplikujete i několikrát denně a některým citlivým osobám by mohla silná parfemace opravdu znepříjemnit den. Byclaire13510496_10207138222999350_2069275287_n

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..