ZMĚNA, NOVÝ ZAČÁTEK A PLNĚNÍ SNŮ

Další malý-velký sen se stal skutečností. Ti, kteří mě znají nějaký ten pátek ( přesněji, tak deset a více let) vědí, co vše jsem zažila a čím jsem si prošla. Hlavně za posledních šest let. V té době jsem věděla, že potřebuju změnu. Od základu.


První změna, ta největší, vznikla rozchodem s bývalým přítelem po sedmi a půl letech vztahu. Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí v mém životě, ale DNES nelituju ani minutu!!!

Ten muž, který je po mém boku teď, je tím jediným partnerem, který ke mě patří stejně jako já k němu. Jak říká moje mamka: ´´ Některé páry žijí vedle sebe, další žijí spolu a ti poslední žijí pro sebe ´´. A my byli pasováni do kategorie poslední. To, že vidí i ostatní jak moc se milujeme je opravdu příjemné. A nejpříjemnější je, že nám to upřímně a ze srdce přejí.

A jak jsem o tohohle muže „zakopla“? Tohle byla také jedna z největších změn….


Volno – léto, já, přátelé a můj nejlepší kamarád.

Nastala doba našeho pravidelného-víkendového-alkoholického výletu s přáteli. A tady se zrodila z nejlepšího přátelství láska.

Po pár panácích z M. vypadlo vožralecké ´´vylití srdíčka k mé osobě´´, ale nic dalšího se mezi námi nestalo. Avšak po návratu domů jsme oba cítili, že ´´už to není ono´´.

Našli jsme řešení. Zkusíme to spolu. Tak jsme spolu začali randit.

Ten onen dotyčný nejlepší kamarád si mě o rok později- přesně 3.6.2014, jak on sám říká ´´rezervoval´´ a 27.6.2015 si mě vzal za ženu. Na rovinu, naše začátky byly těžké a hlavně divné. Za těch deset let, co jsme se znali jsem jeden druhého brali jako sourozence. Takže, když jsme se viděli x nahatí s trojkou v žíle, asistovali si při si následném blití z přemíry kombinací alkoholu, hulili spolu trávu za budkou o přestávce, jezdili na víkendy s našimi bývalými partnery, vše bylo normální a přirozené.

JENŽE.

Představa, že tohle vše budeme dělat spolu oficiálně jeden vedle durhého:D ( a ještě navíc další partnerské bonusy ) byla opravdu zvláštní. Po pár týdnech jsme se oťukali a já se po čase zklidnila. Akutně jsem to potřebovala, jelikož po již zmíněném rozchodu mi nečinilo problém vožrat se na ´´žal´´ čtyřikrát do týdne….prostě….období, které mi způsobilo X oken, vzalo dostatek kvalitního spánku, zdravou pleť a přidalo X kilo nahoru…..ALE, všechno zlé je k něčemu dobré.


Během doby o které píšu jsem úspěšně ukončila školu – podnikání v cestovním ruchu a již při škole mi byla nabídnuta práce na recepci v pivních lázních. No, kdo by to nebral! Práci jsem přijala s radostí a práci měla opravdu ráda. Po dvou letech mi byla nabídnuta práce servírky, kterou mi nabídla přímo majitelka celého areálu. ´´Svěřila´´ se mi, že by chtěla někoho šikovného a komunikativního, s dobrou angličtinou na obsluhu hostů. Nabídla mi také něco málo lepší peníze plus jsem věděla, že by mohlo něco kápnout z dýšek. Upřímně, cítila jsem, že mám zůstat v lázních, ale opravdu jsem v té době neuměla říct ne. Bylo mi to prostě blbé. Teď by se to nestalo. Začala jsem tedy pracovat jako servírka ve 4* restauraci.


Prvního půl roku bylo vše super. Jenže, asi nemám žaludek na sprosté lidi, natož na sprosté lidi, které mám obsluhovat a také nemám žaludek na to, aby byli lidi na mě protivní za to, že kuchaři příprava jídla trvá, protože to má prostě u prdele. On s nima komunikovat nemusí. Po opravdu dlouhém rozmýšlení, jsem se svěřila partnerovi, že chci skončit. DĚKUJU, že jsi mě v tom podpořil a ´´dokopal´´ mě k tomu, ať udělám, co cítím !!! Být tam ještě o pár měsíců déle, dojde mi zásoba slz na celý život. Odešla jsem. Po mě se strhla lavina a začali odcházet další kolegové.


Začala jsem přemýšlet, co tedy dál. Snaha, dostat se do nějaké opravdu dobré- léty prověřené cestovky v našem okolí bez praxe a bez známosti je zcela nemožné. Hledala jsem dlouho a stále nic. To už mě deptalo, tak jsem si řekla, že když je ta možnost, zkusím štěstí a začnu dělat, to co mě opravdu baví. K tomu bych se taky neodvážila, kdybych neměla v manželovi podporu. Přeci jen, je to sázka na neznámou a běh na neskutečně dlouhou trať.

Módu miluju. Miluju kombinace různých stylů. Miluju kombinace různých materiálů. Miluju a oceňuju oblečení, které je kvalitně ušité a je z kvalitních materiálů. Miluju chodit doma ve vytahaných teplácích. Začala jsem tedy plánovat a hledat vše potřebné. Po dlouhém hledání jsem našla pro mě vyhovující kurz. A to kurz pro stylisty. Na kurz jsem musela jezdit do Prahy, ale rozhodně to stálo zato. Lektorky a lektoři, opravdoví profici, do nás solili znalosti z oblasti stylingu vrchem-spodem. Potila jsem se až na řiti!! Průběh kurzu a mé pocity z něj možná někdy sdělím v dalším článku, je to na delší povídání. Nicméně, díky kurzu jsem se odrazila a konečně začala plánovat, co dál. Absolvovala jsem ještě další dva kurzy. Ten se zaměřením na podnikání mi dal mnoho. A druhý kurz o módním blogování s blogerkou Ejvi Freedom mě nijak neobohatil. Základem byla teorie a teorii jsem měla dobře nastudovanou. Praxe je hold předem“nenaučitelná“.


Nyní jsem na samém začátku. Zkušenosti a praxi už nějakou mám, ale stále se sama učím a zdokonaluju. Prostě, zkušeností a praxe není NIKDY dost! A já jsem za každou takovou zkušenost upřímně vděčná. Dnes spouštím mé pracovní webové stránky. Měla jsem představu, jak by měly stránky vypadat a co by na nich mělo být. Díky Tomášovi se to podařilo a já mu moc děkuju za trpělivost. Sama vím, jak je to se mnou náročné. Žiju se sebou. Takže, pokud máte zájem —-> ZDE jsou mé nové stránky, které budu samozřejmě ještě průběžně vychytávat. Přeci jen je to čerstvé a já už některé chyby, překlepy a nedostatky nevidím, jak to čtu stále dokola. Doufám, že se stránky budou líbit ( pokud ne, budu ráda za veškeré připomínky, děkuji) a já se díky nim posunu zase o kousek dál. PS: tady máte kupu fotek. Některé mají zhoršenou kvalitu, njn, takové to domácí foceníčko :D.
N5
První welness dovolená:)
N3
Ehm…rok 2014, romantika na začátku…
Z1
Zásnuby a hodně vína v teplé vaně…
Z2
Zásnubní foto v Českém Krumlově…
N4
Haloween párty ( ožrala jsem se tak brutálně, že mě neunesl ani Superman )
N2
Loňské léto, real niggas
N1
Bůček Fest s cvrčkama mezi zuby
020_D3S9996_cs6_sRGB
Mé svatební šaty <3
043_D3S0097_cs6_sRGB 158_D3S0113_cs6_sRGB 075_D3S0213_cs6_sRGB 724_D3S0754_cs6_sRGB 707_D3S0732_cs6_sRGB 703_D3S0727_cs6_sRGB 110_2DS6793_cs6_sRGB
Nápoják pro svatební hosty
114_2DS6797_cs6_sRGB
Retro okénko ( to kakající smějící se dítě sedící na nočníku na jídelním stole jsem já)
12088281_10205531573234110_1806078501757841194_n
A tady foto s tou naší milovanou magorkou Ronďulou…..( ona je fakt magor :D)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..