BABY TIME / NO PROSTĚ, JINÝ STAV :)

Když mi bylo asi dvanáct let, žila jsem v domnění, že v osmnácti už budu dospělá, budu mít skvělou práci a také budu mít prvního potomka. Na to, že k tomu mít dítě bude potřeba chlap, jsem tak nějak nemyslela, prostě jsem viděla jen sebe, byt, práci a mimi.

NO, sekla jsem se o deset let.


Za necelý měsíc je mi krásných dvacet-osm…i když někdy si připadám na čtyřicet. Nejčastěji, když se převleču do sexy vytahaného pyžama ( opět lituju svého manžela) a jdu si lehnout ve 22 hod a ihned upadnu do kómatu…na druhou stranu, celkově se cítím na dvacet-dva, takže když se to tak nějak halabala zprůměruje, vše je tak jak má.

Je mi tedy SKORO dvacet-osm a mám úžasného manžela se kterým si postupně zvelebujeme dům se zahradou , máme magora psa a dělám, co mě naplňuje a baví. Při tom všem krásném nám tam, tak nějak chyběl jeden dílek, aby to bylo dokonalé.

A to dílek pod názvem ´´dítě´´.

Poctivě jsem trénovali přípravy na plození  mimina v různých polohách, a když nám to tak šlo, tak nějak jsme usoudili, že už je čas.


Šup. Zapadla jsem hned za necelé dva měsíce, aniž bych tušila. Prostě fofr, jak sviňa. Poprvé, kdy jsem začala něco tušit bylo, jakmile se mi opozdila menstruace a zvětšily se mi prsa ( yes, yes, yes…. !).

Přesně to bylo 4.3.2016 v pátek, když jsem byli pozvaní na vínko k rodičům od manžela. Nějak mi to nedalo a poprosila jsem manžela, aby mi dojel pro těhotenský test.

( Tady odbočím, na Youtube je stovky dojemných videí, jak ženy dělají pro své partnery překvapení s oznámením, že čekají miminko. I já jich viděla minimálně deset. I já se u nich rozplývala. I já plánovala jedno takové překvapení…..no, někdy si situace žádá okamžitý čin).

Test jsem tedy dle instrukcí označkovala a čekala ( zavřená na záchodě)…..dvě čárky byly vidět hned. I tak jsem počkala. Po pěti minutách tam ty čárky byly furt. Polil mě pot a začaly se mi třást ruce. K tomu všemu jsem se začala ještě idiotsky usmívat, takže tprve teď to mělo tu správnou romantickou ´´atmošku´´.

M. seděl na gauči u TV. Celá rozhycovaná jsem vylezla ze záchodu a řekla ( ty krááááso, co se to chystám z té huby vypustit….): ´´tak tato, teď už budeš oficiálně TATA´´. Pak jsem k němu přišla a dala mu počůraný test do ruky a čekala na jeho reakci. Začal se usmívat ještě debilněji než já a řekl: ´´ no tož dobré, mamo, budeme mít dítě nebo holku´´.

Pomalu jsme to vstřebali a jeli k rodičům. Po cestě probíhala debata o tom, jestli jim ´´to´´ řekneme, když ´´to´´ nemáme potvrzené z gyndy a kdesi cosi.

Zbytečně.

Stačilo při prvním nabídnutí alkoholu říct, že nebudu pít ( ´´vážně, TY NEbudeš pít ???!´´) a hned jim to došlo. Kdo mě zná, tak ví :D.

Uvedla jsem tedy vše na pravou míru. Manžel a tchán si tu míru vzali po svém a vypili láhev a půl Hennessy nebo čehosi. Takže, good job……:) Krásné úterý všem….byclarie :).image (5)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 Comments

 1. Ahoj Claire, teda, ja fakt cumim 🙂 Mas to tu moc hezke, myslim, ze jsem prelouskala cely blog! Budu ti fandit a dal sledovat novinky 😉 zdravi sestrenka z Rican u Prahy

  • Ahoj 🙂 děkuji za zpětnou vazbu…to mě těší. Teď bude víc času, tak snad bude i víc příspěvků. Klára

 2. Článek se mi nelíbí, písmenka jsou moc velká a text je nepřehledný. Zvaž používání odstavců.
  Pokusy o vtipy vážně nejsou vtipné, nesnaž se je tam cpát za každou cenu.
  Ale je fajn, že narozdíl od hromady dnešních „autorů“ nemáš v textu vyložené hrubky.

  • V prvé řadě, ahoj !
   Děkuju za tip s odstavci, ihned napravím.
   PS: Zajdeme někdy na kávu a můžeš mi dát přednášku s názvem: “ jak vhodně reagovat při vtipných a veselých životních situacích s kamennou tváří a bez spontánní slovní reakce k dané situaci…bez ohledu na Vaši povahu a náturu.“ Pěkný den 🙂

   • V komentáři pod článkem nepovažuji pozdrav za nutný, nejedná se o rozhovor. Ale také tedy „ahoj“.
    Káva by byla jistě zajímavá, ale soudě dle ostatních článků by mi asi obecně nesedlo tvé vyjadřování a již zmíněná povaha a nátura 🙂
    Měj se hezky

    • – pravda, i když se nejedná o rozhovor, pozdrav je základní lidská slušnost. Nevadí, někomu trvá se to naučit 🙂
     – pokud ti tedy mé články, smysl pro humor, mé vyjadřování a má nátura nesedí, a ty mi nechceš poskytnou tvé životní rady a zkušenosti, jak se napravit a změnit, kladu si otázku, kam tvůj první komentář měl vlastně směřovat….
     – pěkný den a děkuju za tip s odstavci 🙂

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..