DRY SHAMPOO / NEJLEPŠÍ SUCHÝ ŠAMPÓN

Jelikož jsem byla při mém dlouhodobém marodění svůdná každým coulem ( homemade marodící outfity jsem raději nedokumentovala)  a měla jsem tak sexy mastné vlasy, že jsem s nima házela prasátka po zdi a oslepovala ´´leskem´´ manžela, bylo načase vyzkoušet a zapojit do boje suché šampóny…..a tohle pro ně byl opravdu zátěžový test v mém podání! Tyto SŠ jsou všechny dostupné v drogerii DM. SŠ samozřejmě používám delší dobu, ne jen teď v zápalu mastnoty :D. Zkoušela jsem tyto čtyři.
•4.místo/ AUSSIE, 129,- Kč – při aplikaci jde z lahvičky pouze jeho příjemná vůně a nějaká „voda“ ( stalo se mi to už u druhého balení, takže o vadné balení asi nepůjde). Vlasy byly stejné jako před aplikací, žádný výsledek.
•3.místo/ SAYOSS, 99,- Kč– stejný výsledek jako u  Aussie, akorát tenhle ani pořádně nevoní.
•2.místo/ BALEA 65,-Kč – při nanášení Vám vmete do vlasů velkou porci bílého prášku, který přilne na vlasy a udělá svou práci. Velká nevýhoda je, že ve vlasech i po vyčesání a vytřením ručníkem zanechává malé zbytky prášku. Pro úplné odstranění prášku použijte fén a zbytky vyfoukejte.
•1.místo/ SWISS O-PAR 58,- Kč– nejlevnější a nejlepší. Není nijak parfémován, ale dělá to, co má…a za ty peníze, super 🙂 Vlasy jsou po aplikaci opravdu méně mastné. Pro mě 100% záchrana při rychlém odchodu z domu bez možnosti umýt si vlasy 🙂
>TipsForYou: SŠ nemusíte používat jen, když máte vlasy neumyté a mastnější. Pokud potřebujete pořádný objem, aplikujte malou dávku SŠ běžným způsobem ke kořínkům a objem je na světě :).
IMG_0157 IMG_0172

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 Comments

  1. Díky za tip, zrovna se hodí, mám v plánu si ho opět pořídit a ušetří mi to čas ve vybírání 🙂

Submit a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..